Захоплюючі факти про читання, які мало кому відомі.

У теперішні дні люди читають доволі багато, навіть якщо й самі цього не помічають. Безліч повідомлень у соціальних мережах, стрічка гарячих новин, часто відвідувані сайти в Інтернеті, але це не замінить ніколи старої доброї книги. Ніякий спосіб не допоможе удосконалити себе так, як прочитана з задоволенням книга.
Читання – унікальний метод збереження жвавого розуму протягом багатьох років та навіть до самої старості. Така здатність, як переведення слів в певні образи в нашій підсвідомості, гарно сприяє розвиненню когнітивних функцій. Читаючи, ми збагачуємо наш словниковий запас, значно поліпшуємо пам’ять і стаємо цікавим оповідачем та співбесідником.
Переглянемо цікаві факти, які змусять переглянути своє рішення щодо проведення вільного часу з книгою. Обирай книгу та читай з задоволенням!
Візьміть до відома такі свідчення щодо читання:
1.В XVII столітті науковець та винахідник Нікола Гролл де Сервьера винайшов механізм для прискореного читання книжок. Машина нагадувала млинове колесо з підставками для різної літератури замість лопатей. На підставках розміщувалися книги, відкриті на потрібних сторінках.
2.Читач з певним стажем, добре натренований може одночасно переглядати до чотирьох передач, постійно перемикаючи канали.
3.З научної точки зору, читаючій людині не потрібно слідкувати за певним вмістом калорій в продуктах для того, аби впоратися з різними труднощами так званого нудного життя. Доведено, що такі люди найменш схильні до надлишкової ваги.
4.За проведенням певних дослідів серед випускників американських коледжів, результати показали, що середньостатистичний випускник прочитує близько п’яти книг протягом подальшого життя.
5.Висновки ще одного, більш значного дослідження довели, що вік від 4 до 6 років є найсприятливішим для ознайомлення дитини з читанням, а після 6-7 років дане заняття вдається складніше опанувати.
6.За типовим опитуванням, люди витрачають на читання близько 6,5 годин на тиждень.
7.Згідно досліджень, які були проведені в Уельському університеті, третина учнів, які доволі погано опанували читання ще в третьому класі, залишаються на низькому рівні читання в середній школі.
8.З 13 по 22 вересня 2007 року в Уругваї (Південна Америка) був проведений найдовший в історії марафон читання вголос різними командами, який тривав 224 години. Переможцями стали Мільтон Нен, Сильвіна Карбоне, Карлос Антон, Едіт Діаз, Йоланд Баптист та Наталі Дантаз.
9.Дорослі люди, які регулярно читають літературу, в двічі більше схильні до волонтерських та благодійних робіт та більш, ніж в півтора рази заохочені приймати участь у спортивних заходах.
Якщо тобі сподобалися дані факти, тоді варто повідати про них друзям та знайомим або тим, хто дійсно мало читає. Таким чином, люди пам'ятатимуть, як доречно читати книги і яке місце вони посідають у нашому житті!
Залиште свій коментар