Гаррі Поттер і смертельні реліквії (7)

67.60грн.
«Дари смерті» мають абсолютно унікальну атмосферу. Вони налаштовують на пригоди, готують до динамічного розгортання сюжету.
Роулінг відкриває нам всі таємниці світу Гаррі, приховані на останок! 
День Народження це чудове свято, особливо коли виконується сімнадцять років, навіть тоді, коли йде магічна війна. Сімнадцятиріччя для Гаррі означає, що можна законно використовувати чаклунство. Морт і його поплічники стають все сильнішими і продовжують цілеспрямоване полювання на Гаррі Поттера. Орден Фенікса стає рятівним для юнака, який забирається захищатися далі за любу ціну, але вона занадто висока...
Читач дізнається все! І що таке Дари Смерті, і як перемогти Зло, і що з себе представляє хлопчик, який вижив ... І багато-багато-багато чого відкриється нашій свідомості і постане перед нашими очима. Лиходії виявляться хоробрими і відданими, добрі і хороші виявляться темними конячками ... Адже все в житті відносно, і немає виключно хороших або виключно поганих людей. І дуже часто ми бачимо весь світ і оточення крізь свою призму і помиляємося ... А потім буває пізно. Але не в казці. У ній як правило все закінчується чудово, світом править любов і щира дружба, а про злі і важкі часи залишаються тільки спогади і шрами. Унікальна книга! 
«Дари смерті» настільки яскрава, образна, насичена таємницями, подіями і пригодами книга, що читаєш із захватом. Хочеться швидше дійти до фіналу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре