The Brave Little Airplane

118.30грн.
Маленький літачок жив на аеродромі разом з великими літаками. Великі зринали у височінь і відправлялись у далекі подорожі. У них завжди було повнісінько роботи: одні приземлялися, інші завантажувалися, а треті - злітали в ясну синь неба. Великі потужні літаки часто підсміювалися над маленьким ....
Літачок швиденько тікав в ангар і ховався в найдальший кут. Там, тихенько схлипуючи, він плекав надію, що збудеться його мрія, і він маленький літачок, стане хоч комусь у пригоді...
Книга складається з доброї і милої розповіді про маленького літачка, в якого було одне баження стати кому-небудь потрібним. І одного разу, саме йому довелося летіти у гори, через негоду і темряву, щоб забрати і привезти хворого хлопчика до великого міста, в лікарню.
Хлопчик одужав швидко, і з тих часів, у нього літачок став найкращою іграшкою. З нею він навіть солодко засинав, і бачив у чудових снах, що він літає. А якщо ти літаєш уві сні - ти ростеш!
Формат приблизно А-4, обкладинка цупка матова, папір матовий крейдований (дуже щільний). Книга високої якості, яскрава. Шрифт в книзі достатньо великий, так що дорослі зможуть, не напружуючи зір, читати допитливим малюкам цю зворушливу казочку. Буде найбільш цікава, перш за все, хлоп'ятам віком 3-5 років.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре