Маленький Мук

122.27грн.
Вільгельм Гауф - кращий і улюблений казкар всіх часів, отримав любов і шанування не тільки завдяки Маленькому Муку. Для людини, яка прожила всього 25 років, він зробив дуже багато. Найвідоміші його казки - Карлик Ніс, Каліф-лелека, Холодне серце.
Відомий стародавній східний сюжет з-під пера Вільгельма Гауфа перетворився в захоплюючу розповідь, смішну і сумну в водночас.
Життя у Мука було нелегким, відьма, якій він прислужував ображала його. Ось, тільки Маленький Мук, теж виявився тертим калачем, тікаючи від старої відьми, він прихопив туфлі-скороходи і чарівну паличку, яка сповіщає де знаходиться скарб. Ставши придворним скороходом, Мук, здавалося знайшов трошки щастя, але йому довелося познайомитися з людською заздрістю. Він, маленька наївна людина, знайшовши скарб, поділився золотом з придворними, але його ж доброта виявилася згубною. Тож не було несподіванкою, що Маленький Мук в результаті нагородив короля і його найближчих підлеглих "сюрпризом".
Дивовижна казка про те, що оцінювати людину не слід за її зовнішністю і про те, що насміхатися над іншими не є шляхетною рисою.
Малюнки до казки створив майстерний молодий графік Ростислав Попський - нова промениста зірка українського художнього мистецтва. Книжка кольорова, барвиста. Чудесний подарунок для діточок, що захоплюються казками.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре