Гаррі Поттер і філософський камінь.ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ

338.00грн.

Гаррі Поттер і філософський камінь. Перша книга з семи про Гаррі Поттера, написана Джоан Роулінг. 26 червня 1997 року Лондонським видавництвом «Блумсбері» опубліковано першу книгу про Гаррі Поттера. Книга відразу ж стала шалено популярною, як і сама Джоан. Роулінг вдалося позбутися злидарського минулого. Історія, яка полюбилася всьому світу, відносно проста. Жив був хлопчик Гаррі. Батьків ще зовсім крихітного Гаррі вбиває Волан-де-Морт, але сам зникає, коли намагається завдати шкоди самому Гаррі Поттеру. Його опікунами стають Вернона и Петунья Дурсль, єдині родичі хлопчика, які ставилися до нього неприязно. Одного разу цьому хлопчику вдалося дізнатися, що він ... чарівник! З цього і починаються його дивовижні пригоди в світі чародійництва, чарівництва, дружби і ворожнечі. Хлопчика зараховують до не звичайної школи, а магії та чаклунства Хогвартс. Він знаходить нових друзів і суперників, вчиться чародійному мистецтву і чаклунству. Також він дізнається про цікаву гру під назвою квідич і вступає в команду свого факультету (Гріффіндор). На жаль, все це щастя затьмарене його минулим, якого раніше він не знав. Виявляється, на світі був злий чарівник на ім'я Лорд Волдеморт, який 11 років тому досяг такої могутності, що намагався захопити світ. Той, хто йому завадив був Гаррі. Зараз, через 11 років, є шанс того, що Темний Лорд, навіть ім'я якого чарівники вимовляють здригаючись, відродиться ... Ось така от історія. 

На перший погляд, в магічному світі фентезі і фантастики подібна історія мала б загубитися. Однак, весь феномен як раз у зворотному - книга стала шалено популярною і принесла її автору величезну славу і гроші. Весь світ читав, читає і буде читати цю книгу і всі наступні з великим інтересом. Такою була перша книга про Гаррі Поттера - англійського чарівника, хлопчика, що вижив.

Видавництво «Абабагаламага» запропонувало відданим шанувальникам велике ілюстроване видання про хлопчика-чарівника. Автором ілюстрацій таємничої книги є Джим Кей, кавалер медалі Кейт Ґрінвей. Навіть сама авторка, Джоан Роулінг, висловлювала йому щиру вдячність за його бачення світу Гаррі Поттера. Малюнки цього митця сповнені магічних таємниць. Переклад на рідну мову здійснив Віктор Морозов.

Книжка має тверду колоритну обкладинку, сторінки з глянцевого паперу, приємні на дотик. У виданні багато тематичних кольорових малюнків. Книга буде жаданим подарунком для діточок та дорослих, які захоплюються творчістю Джоан Роулінг та не байдужі до долі сильного духом, сміливого і чесного маленького мага і чарівника.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре